ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В МАРІУПОЛЬСЬКОМУ ВМПУ

В рамках 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Маріупольському ВМПУ з метою збереження здоров’я  і життя здобувачів освіти, вдосконалення знань з правил дорожнього руху проведена низка пізнавально-профілактичних заходів.

З 15 до 19 листопада онлайн-уроки починалися коротенькою інформаційно-профілактичною бесідою з використанням цікавих презентацій щодо важливості дотримання правил дорожнього руху, правил безпеки на залізничному транспорті як запоруки збереження життя і здоров’я.

Всім здобувачам освіти розіслані пам’ятки про безпеку руху пішохода. Проведена віртуальна книжкова виставка «Безпека на дорозі – безпека життя».

19 листопада викладач Марина Миколаївна Дерев’яшкіна провела в онлайн-режимі єдиний національний урок «Безпечна дорога додому», на якому були присутні 243 здобувачі освіти із 16 навчальних груп, в яких в цей день за розкладом було теоретичне навчання. Вони прослухали корисну інформацію, переглянули тематичне відео, в тому числі майстер-клас з надання першої домедичної допомоги постраждалим. В кінці уроку у формі бліц-опитування перевірили свої знання правил дорожнього руху.

 

IMG-0003