Хай щастить вам, випускники!

02 липня 2019 року Маріупольське вище металургійне професійне училище урочисто проводжало в самостійне життя своїх випускників. Понад 150 кваліфікованих робітників і 38 молодших спеціалістів одержали випускні документи і гарантоване місце роботи.

Свято відбулося в міському палаці культури «Український дім». Зі словами привітання і щирих побажань…

Читайте далі... »

Тренінг з першої (домедичної) допомоги.

24 червня п.р. для викладачів та майстрів виробничого навчання Маріупольського вищого металургійного училища тренером Маріупольської міської організації Товариства Червоного Хреста України Михайло Альошиним проведено 6 годинний тренінг з першої допомоги.

Програмою тренінгу передбачено:

• Початковий алгоритм дії при наданні першої…

Читайте далі... »

ПАМ’ЯТКА щодо Правил позначення небезпек, пов’язаних із мінами та вибухонебезпечними предметами

Переможці обласного конкурсу на кращу методичну розробку квест-уроку

Щиро вітаємо викладачів Маріупольського вищого металургійного професійного училища переможців обласного конкурсу на кращу методичну розробку квест-уроку з предметів «Електротехніка» та «Креслення» серед ЗП(ПТ)О:

Московченко Ірину Олександрівну І місце в Номінації «Тематичні уроки» (КРЕСЛЕННЯ)

Ткачову Вікторію…

Читайте далі... »

Спартакіада ПрАТ «ММК ім. Ілліча», змагання з плавання

26 травня 2019 року на базі ПБ «Нептун» в рамках Спартакіади ПрАТ «ММК ім. Ілліча» проходили змагання з плавання, де команда Маріупольського вищого металургійного професійного училища посіла І загальнокомандне місце!

Поздоровляємо команду переможців у складі:

Яркін Ярослав (гр. 41)

Турленко Євген (гр. 34)

Леонов Дмитро…

Читайте далі... »

Ярмарок професій "Місто майстрів"

22 травня 2019 року представники МВМПУ взяли участь в профорієнтаційному заході Ярмарок професій "Місто майстрів", який проходив у Театральному сквері.

Педагоги та майстер виробничого навчання училища разом з учнями першого та другого курсу яскраво представили наш навчальний заклад за допомогою інформаційних матеріалів та наочною…

Читайте далі... »

Відеожурнал «Вишиванко, моя вишиванко…»

16 травня 2019 р. у Маріупольському вищому металургійному професійному училищі для учнів був проведений відеожурнал «Вишиванко, моя вишиванко…», присвячений Дню вишиванки, яке підготувала та провела викладач української мови та літератури Морозова Ольга Михайлівна. Метою заходу було ознайомлення учнів із святом, що відзначається щорічно у третій…

Читайте далі... »

Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі з 06 по 10 травня 2019 р.

В усіх навчальних групах проведені цікаві заходи: виховні години, бесіда-гра «Наша безпека на дорозі», конкурси, інтерактивні вправи на тему безпеки дорожнього руху.

Працівник патрульної поліції Вадим Харакоз в процесі…

Читайте далі... »

Урок пам’яті «Пам’ятаємо. Перемагаємо!»

08 травня в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі відбувся урок пам’яті «Пам’ятаємо. Перемагаємо!», підготовлений і проведений учнями-членами «Творчої майстерні» під керівництвом викладача Моісеєнко Віри Олегівни. Присутні на заході учні і педагоги віртуально пройшли тяжкими дорогами війни, згадали втрати і звитяги України, вшанували…

Читайте далі... »

«Кращий знавець корпоративних стандартів «Метінвест»

7 травня 2019 р. на базі Управління навчання і розвитку персоналу ПрАТ «ММК ім. Ілліча» в черговий раз пройшов конкурс учнів Маріупольського вищого металургійного професійного училища «Кращий знавець корпоративних стандартів «Метінвест»». В змаганнях приймали участь 21 учень випускних груп училища. Гравців було поділено на 3 команди, які боролися…

Читайте далі... »

Сторінка 1 із 10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10