Профорієнтаційні заходи в рамках Всеукраїнського тижня П(ПТ)О

З 22 по 26 листопада в Маріупольському ВМПУ проводились заходи в рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти.

24 листопада Маріупольський міський центр зайнятості провів для здобувачів освіти випускних груп Маріупольського ВМПУ онлайн-конференцію «Формування портфоліо кар’єрного просування з відеорезюме». В конференції…

Читайте далі... »

Патріотично-виховні змагання "КОЗАЦЬКА НАСНАГА"

До Дня українського козацтва та Дня захисника України 13 жовтня в Маріупольському ВМПУ відбулися патріотично-виховні змагання «КОЗАЦЬКА НАСНАГА».

Патріотично-виховні змагання проводились з метою виховання в здобувачах освіти поваги до народних традицій, національних цінностей Українського народу, виховання патріотичних почуттів,…

Читайте далі... »

Вітаємо з переможців та призерів конкурсу WORLDSKILLS UKRAINE 2021/2022

Вітаємо з перемогою!

13 жовтня відбувся регіональний відбір всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE 2021/2022! WorldSkills Ukraine – це конкурс, який допомагає популяризувати робітничі професії. Під час конкурсу здобувачів освіти перевіряли на знання теорії, практичних навичок за окремими компетенціями.

Здобувачі…

Читайте далі... »

Олімпійський тиждень

Традиційно на початку нового навчального року в Маріупольському ВМПУ було проведено «Олімпійський тиждень», в рамках якого організовано чимало спортивних заходів. Здобувачі освіти мали змогу випробувати власні сили у таких видах:

Кубок МВМПУ з футболу-для учнів старших курсів

Олімпійський квест, змагання з парної акробатики – для…

Читайте далі... »

І місце у конкурсі проектів "Маріуполь - місто майбутнього"

10 червня 2021 р. у ПК «Український дім» Маріупольським міським центром зайнятості було організовано проведення загальнообласної декади "Знайдемо роботу разом!" за ініціативою Донецького обласного центру зайнятості.

Під час заходу був організований конкурс креативних проєктів "Маріуполь - місто майбутнього" серед здобувачів освіти професійної…

Читайте далі... »

Рух це здорово

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух це здорово», в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі проведено спортивні змагання з наступних видів спорту:

  • баскетбол;
  • гирьовий спорт;
  • футбольний фрістайл
  • парна спортивна…

Читайте далі... »

Обласний конкурс «Геометрія навколо нас»

25 квітня 2021 року у Маріупольському ВМПУ відбувся перший відбірковий етап обласного конкурсу «Геометрія навколо нас». Участь прийняли 8 робіт, різноманітною технікою та складністю виконання. Кухарі виставили роботи з геометричного нарізання сирної запіканки та фруктів/овочів. Електрики зробили лампу у стилі «Лофт». Були роботи з декоративної творчості…

Читайте далі... »

Профорієнтаційний захід "Вибір професії або задача з багатьма невідомими"

20 травня 2021 року Маріупольським ВМПУ спільно з Маріупольським міським центром зайнятості проведений профорієнтаційний захід "Вибір професії або задача з багатьма невідомими". Захід проводився онлайн на платформі Zoom.

Для здобувачів освіти загальноосвітніх шкіл м. Маріуполя була проведена віртуальна профорієнтаційна…

Читайте далі... »

Урок- квест « Професійний старт»

В Маріупольському вищему металургійному професійному училищі з метою активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти , підвищення інтересу до професійно- технічної підготовки, розвитку комунікативних здібностей, розвитку вміння швидко та раціонально приймати рішення, формувати навички роботи в групах 19. 03.2021 р. відбувся урок- квест  « Професійний…

Читайте далі... »

Конкурс «Кранівник – найкращий робітник»

15 Березня 2021 року в Маріупольському ВМПУ майстром виробничого навчання Гурко О.В. та викладачем Завальнюк Т.П. був проведений конкурс «Кранівник – найкращий робітник» для учнів групи 32 за професією «Машиніст крана металургійного виробництва».

Теоретична частина конкурсу була проведена заздалегідь – учні пройшли тестування  у програмі…

Читайте далі... »

Сторінка 1 із 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11