Щасти вам, випускники!

Маріупольське вище металургійне професійне училище в 2017 році закінчили 193 випускники, 44 із них – молодші спеціалісти. 4 липня в Палаці культури металургів їх урочисто провели в доросле життя.

З теплими словами привітання і побажаннями успішного професійного старту до випускників звернулися Мирослава Коваленко – начальник управління навчання та розвитку персоналу ПРАТ «ММК ім. Ілліча», Олексій            Сергійович Єфименко – директор МВМПУ, заступники директора, майстри виробничого навчання, класні керівники, батьки.

22 випускники закінчили училище із відзнакою. Багатьом учням урочисто були вручені грамоти і подяки за досягнення в навчанні, спорті, громадському житті училища, за участь і перемоги в регіональних, обласних і всеукраїнських конкурсах, змаганнях, фестивалях.

Випускникам, їх батькам, наставника і гостям урочистого заходу створювали радісний настрій концертні номери творчих колективів Палацу культури металургів, зразкового ансамблю грецького танцю «Зорба» і «Творчої майстерні» МВМПУ.