Семінар «Від творчого педагога до творчого учня»

6 березня 2018 року в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі відбувся методичний захід «Від творчого педагога до творчого учня», учасниками якого стали викладачі та майстри виробничого навчання училища, що атестуються. На захід були запрошені адміністрація та педпрацівники МВМПУ. Відповідальний за проведення семінару – методист училища Бондар Тетяна Віталіївна.

Мета заходу: визначити складники творчості педагога, акцентувати увагу на елементах педагогічної майстерності.

Завдання:

- популяризувати педагогічні знахідки вчителів, новаторські прийоми й форми співпраці «творчий учитель – творчий учень»;

- сприяти поширенню й використанню досвіду роботи педагогів, що атестуються; 

- створити середовище для обміну досвідом педагогів.

На початку семінару Бондар Т.В. провела з педагогами, що атестуються, вправи за допомогою метода «незакінченого речення» та «уявного мікрофона».

Під час семінару всі учасники мали змогу привернути увагу колег до проблеми, над якою працюють, ознайомити із своїм педагогічним досвідом, розказати про ті методи та прийоми, які вони використовують у своїй роботі та поділитися власним досвідом.

Кожен з учасників представив своє електронне портфоліо. Портфоліо педагога пов'язує окремі аспекти його діяльності в більш повну картину, дозволяє фіксувати, накопичувати та оцінювати індивідуальні досягнення особистості в певний період його діяльності, в нашому випадку за період між атестаціями.

Доповіді всіх педпрацівників були повні, змістовні та цікаві.

Підсумовуючи роботу на семінарі, Бондар Т.В.  зазначила, що кількість знань не робить людину розумною. Мета освіти не знання, а дія, що базується на знаннях.

Директор МВМПУ Єфименко О.С. закликав педагогів вивчати  досвід найкращих і накопичувати власний.