Презентація інформаційного проекту «Гроші: від першої згадки до сучасних аналогів»

 13 березня 2018 року до Всесвітнього дня захисту прав споживача з метою знайомства учнів із конс’юмерським законодавством, формування навичок реалізації прав споживача в повсякденному житті  в МВМПУ відбулася презентація інформаційного проекту «Гроші: від першої згадки до сучасних аналогів».

До уваги учнів та гостей заходу були представлені підсумки проектної діяльності  учнів групи 38 (електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування) Суляєва І., Ященкова О., Білочуба Д. у вигляді доповіді  за означеною вище темою та авторських презентацій «Еволюція гривні», «Незнайомий долар» та «Електронні гроші. Біткойн».

Під час заходу акцентувалася увага на захисті прав учнів як споживачів при користуванні грішми.

15 березня 2018 року,   продовжуючи роботу над проектом, учень Білочуб Дмитро прийняв участь в регіональній студентській науково-практичній конференції «Досвід минулого – погляд у майбутнє» при Маріупольському коледжі Донецького національного університету  економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за напрямом «Історія. Економіка. Гроші. Фінанси».

Керівники проекту «Гроші: від першої згадки до сучасних аналогів»: викладач суспільних дисциплін Боєва О.І. та викладач економічних дисциплін Мальцева О.О.