Педагогічна спадщина А.С.Макаренка

 22 березня 2018р. в Маріупольському  вищому металургійному професійному училищі був проведений позакласний пізнавально-виховний захід «Педагогічна спадщина А.С.Макаренка» з засіданням круглого столу з теми «Тому роду не буде переводу, в котрому браття милують згоду».

             На заході були присутні Глобіна Н.С., методист НМЦ ПТО в Донецькій області та викладачі української мови і літератури Маріупольського регіону. Захід розробили та провели разом з учнями Ясинська А.І., викладач української мови та літератури вищої категорії і Чупир Т.І., викладач спецтехнології другої категорії.

               Захід був присвячений 130-річчю з дня народження А.С. Макаренка. В першій частині заходу присутні переглянули сторінки біографії великого педагога, кадри  з кінофільму  «Педагогічна поема» та ознайомилися з «Правилами життя» з цього твору, з педагогічними ідеями А.С. Макаренка. Підсумки зробили учні - є можливість взяти на озброєння педагогічні ідеї А.С.Макаренка, адже вони майбутні батьки і матері. Захід спрямований на формування переконання учнів, що тільки маючи сильний дух, інтелектуальний потенціал можна сягнути світових вершин визнання своєї діяльності.

              Захід забезпечили учнівські презентації, кадри з кінофільму «Педагогічна поема», виставка творів А.С.Макаренка, наочна наглядність, комп’ютер, мультимедіа, інтерв’ю (система питань для викладачів, система питань для учнів).

              Друга частина заходу розгорталася засіданням круглого столу, на якому викладачі української мови і літератури м. Маріуполя  обмінялися своїм досвідом.

              Підсумок підвела Глобіна Н.С., методист НМЦ ПТО в Донецькій області.

 

DSC04261 DSC04285 DSC04289 DSC04292