Пізнавально-виховний захід

17 травня 2018 р. у актовому залі МВМПУ відбувся пізнавально-виховний захід у формі відеожурналу «Вишиванко, моя вишиванко…», який підготувала викладач української мови та літератури Морозова О.М., а допомогли провести учні І курсу Пивоварова Надія, Клименко Дмитро та Сафонов Денис. На заході були присутні учні І та ІІ курсів, майстри виробничого навчання, викладачі та заступник директора МВМПУ з НР Бережнов О.Є.

Метою заходу було активізувати та розширити знання учнів про вишиванки як національний символ і оберіг, про вишивку; розширювати кругозір учнів; формувати їх національну самосвідомість; спонукати до відродження, збереження народних традицій, впровадження їх у життя; виховувати почуття гордості за рідний край, національну гідність, шанобливе ставлення до загальнолюдських цінностей.

Гості заходу дізналися декілька цікавих фактів про вишиванки та вишивку, зокрема, про давність вишивання, значення символів і кольорів, техніки вишивання, про роботу майстрів вишивання тощо.

Під час проведення заходу були використані – тематична електронна презентація, відеосюжети та фото з відкритих джерел Інтернету, а також пісні про вишивку та вишиванки.

 

20180517_141753 20180517_142745 20180517_143721