Онлайн-толока EdCamp Ukraine №5 – «Гідність. Мир. Освіта»

Викладач МВМПУ Пандазі Анастасія Володимирівна взяла участь у онлайн-толоці EdCamp Ukraine №5 – «Гідність. Мир. Освіта», яка включала вебінар «Як провести Всесвітній День Гідності у своєму закладі освіти».

Всесвітній День Гідності відбувався у символічний проміжок з 21 листопада  до 9 грудня (від Дня Гідності та Свободи України до Дня боротьби з корупцією) за сприяння проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні ВзаємоДія», всесвітнього руху Amnesty International, у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Офісом освітнього омбудсмена України й Уповноваженим Президента України з прав дитини.

У рамках цієї онлайн-толоки і вебінару перед освітянами ставили задачу: провести урок, присвячений Всесвітньому Дню Гідності.

В умовах пандемії, 20 листопада 2020 року Анастасія Володимирівна провела виховний онлайн-захід «День Гідності та Свободи»,використавши додаток Google meet. Після завершення Всесвітнього Дня Гідності команда EdCamp Ukraine подякувала, що більшість закладів освіти об’єдналися довкола історій про гідність, долаючи карантинні обмеження!

У результаті проєкту усі викладачі та заклади освіти отримали сертифікати за організацію і проведення Всесвітнього Дня гідності.

 

image image