ОНЛАЙН КОВОРКІНГ "Шануємо історію. Будуємо майбутнє"

Маріупольським ВМПУ була організована презентація довгострокового медіа проекту з профорієнтаційною спрямованістю «Шануємо історію. Будуємо майбутнє» у формі онлайн коворкінгу.
В заході прийняли участь Маріупольський міський центр зайнятості, Маріупольський центр професійно-технічної освіти, Маріупольський професійний машинобудівний ліцей.
 
Завдяки Маріупольському міському центру зайнятості до участі в онлайн коворкінгу були залучені заклади загально-середньої освіти міста. Онлайн захід відбувся з використанням додатку Google Meet, який забезпечує інтерактивну взаємодію викладачів та здобувачів освіти на період дистанційного навчання, в якому прийняли участь 100 осіб.
 
Захід був присвячений 125-річчю від дня утворення Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча, базового підприємства-замовника кадрів Маріупольського ВМПУ, який дав старт успішній кар'єрі багатьом випускникам училища.
 
Представник Маріупольського міського центру зайнятості Терещенко Ю.В. розповіла школярам про важливість правильного вибору професії та про професії, затребувані на місцевому ринку праці.
 
Викладач економічних дисциплін вищої категорії Мальцева О.О. розповіла про металургію, як найважливішу галузь важкої промисловості, можливість сьогодення та перспективи металургів нашого міста, про важливість професійного вибору. До онлайн коворкінгу була залучена творча група здобувачів освіти, які знайшли цікаві історичні матеріали, підготували та продемонстрували відеоролик до 125-річчя ММКІ, презентацію «ММКІ: Будні та свята гіганта індустрії» та відеоролик про продукцію зі сталі групи Метінвест, з якої створені об’єкти в Україні та по всьому світу.
 
Викладач біології та екології вищої категорії Чупилко І.М. розповіла про екологічні програми, які впроваджує Метінвест в Маріуполі, з захисту навколишнього довкілля.
 
Викладач спеціальних дисциплін вищої категорії Вертипорох О.М. розповіла про досягнення наших здобувачів освіти протягом навчання в училище та на підприємстві-замовнику кадрів ММКІ.
 
В підготовці заходу активну участь також брали викладач суспільних дисциплін Боєва О.І. та майстер виробничого навчання Кокарева Т.В.
Маріупольський центр професійно-технічної освіти та Маріупольський професійний машинобудівний ліцей доповіли про свої базові підприємства - МК Азовсталь та Метінвест - Промсервіс, про свої навчальні заклади й здобувачів освіти.

2 2 image