Машиніст крана металургійного виробництва

Ступінь навчання: кваліфікований робітник
Освітній рівень вступників: базова загальна середня освіта
Кваліфікація: 4-й розряд
Форма навчання: денна, навчання безплатне
Термін навчання: 01.09.2021 - 30.06.2024 (3 роки)
Термін подачі заяв: 01.12.2020 - 31.08.2021

 

Професія «Машиніст крана металургійного виробництва»:

-       має високу престижність серед робітничих професій;

-       завжди затребувана в житті суспільства;

-       має високу і гарантовану заробітну плату.

На сучасному промисловому підприємстві вантажопідйомні крани є основним видом технологічного устаткування, від ефективної, правильної та безпечної експлуатації яких залежить безпека колективу підприємства, своєчасне і якісне виконання технологічних процесів, висока якість продукції.

Фахівець з цієї професії не повинен боятися висоти, а також знати основи фізики та геометрії. Необхідно мати добре фізичне здоров'я, чітку координацію рухів, високу концентрацію уваги, точність зору і окоміру, витривалість, уважність, врівноваженість, акуратність.

Стати висококваліфікованим робітником та майстром у своїй справі можливо лише за умов отримання якісних базових знань і професійних навичок. Це стає можливим завдяки висококваліфікованим фахівцям інженерно-педагогічного колективу нашого училища.

Для отримання якісної освіти у Маріупольському ВМПУ навчальний кабінет за даною професією обладнано краном-тренажером, який включає робочу кабіну машиніста крана та пересувну кран-балку. Навчання на крані-тренажері дає можливість практично ознайомити здобувачів освіти з будовою і принципом дії обладнання кранів.

Реалізуючи програму впровадження дуальної форми здобуття освіти, Маріупольське ВМПУ вже багато років організовує проведення частини професійно-теоретичної підготовки на ПрАТ «ММК ім. Ілліча» групи Метінвест, тому здобувачі освіти нашого училища отримають якісний практичний досвід роботи, при цьому отримуючи заробітну плату під час виробничого навчання.

Затребуваність, доступність, висока заробітна плата – основні переваги навчання з професії «Машиніст крана металургійного виробництва», як гарний старт для Вашої кар'єри!